Beta Alanine - CarnoSyn® 600mg 100cps

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
16,00 €

216,22 €/Kg
Kogus: - +

Beta-Alanine – on treeningueelne beeta-alaniini lisand patenteeritud CarnoSyn® kujul. On soovitatav inimestele, kes treenivad aktiivselt intensiivsete jõutreeningutega. Beeta-alaniin on lihaskoes karnosiini komponendina toodetud loomulikult esinev aminohape. Karnosiin aeglustab lihase väsimist. Beta-Alanine suudab peatada pH- taseme alanemist, seeläbi lihastöö paraneb ja treeningu aeg pikeneb. Uuringud on näidanud, et Beta-Alanine mitte ainult ei viivita väsimuse teket, vaid suurendab ka lihaste jõudu ja parandab taastumist.

Beta-Alanine – on treeningueelne beeta-alaniini lisand patenteeritud CarnoSyn® kujul. On soovitatav inimestele, kes treenivad aktiivselt intensiivsete jõutreeningutega.
Beeta-alaniin on lihaskoes karnosiini komponendina toodetud loomulikult esinev aminohape. Karnosiin aeglustab lihase väsimist. Beta-Alanine suudab peatada pH- taseme alanemist, seeläbi lihastöö paraneb ja treeningu aeg pikeneb. Uuringud on näidanud, et Beta-Alanine mitte ainult ei viivita väsimuse teket, vaid suurendab ka lihaste jõudu ja parandab taastumist.
 
Soovituslik kasutamine: 2 kapslit 30 minutit enne treeningut rohke veega.

Sarnased tooted
,   Laoseis: Laos
21,00 €
,   Laoseis: Laos
25,00 €
,   Laoseis: Laos
24,00 €
,   Laoseis: Laos
8,50 € (50%)
17,00 €
,   Laoseis: Laos
14,00 €
 Facebook     Instagram 
Uudiskirjaga liitumine