Calcium+Mg+Zn 100tbl (Parim enne: 06.2020) Zoom

Calcium+Mg+Zn 100tbl (Parim enne: 06.2020)

Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel

Calcium + Mg + Zn – on loodud, et toetada terveid luid ja hambaid, sel on ensümaatiline aktiivsus ja antioksüdandi kaitsevõime. Kaltsium on oluline, et tugevdada luid, hambaid, lihaseid, hormoonide vabastamist ja ensüüme. Magneesium on oluline uute rakkude loomiseks, vitamiinide aktiveerimiseks, lihaste taastumiseks pärast treeningut, energia õigeks ainevahetuseks. Tsink osaleb kollageeni moodustumisel.

Calcium + Mg + Zn on loodud, et toetada terveid luid ja hambaid, sel on ensümaatiline aktiivsus ja antioksüdandi kaitsevõime. Kaltsium on oluline, et tugevdada luid, hambaid, lihaseid, hormoonide vabastamist ja ensüüme. Magneesium on oluline uute rakkude loomiseks, vitamiinide aktiveerimiseks, lihaste taastumiseks pärast treeningut, energia õigeks ainevahetuseks. Tsink osaleb kollageeni moodustumisel.
 
Eelised:

  • toetab terveid luid ja hambaid
  • on kergesti imenduv
  • toetab lihaste tööd
  • tõhus antioksüdant

 
Soovituslik kasutamine:
Tarbige 2 tabletti päevas söögi ja rohke veega.

Ingredients: calcium carbonate, magnesium oxide, anticaking agent: microcrystalline cellulose; humectant: sorbitol; coating (stabilizers: hydroxypropyl methylcellulose, hydroxypropyl cellulose; anticaking agent: talc; cottonseed oil, dye: titanium dioxide); stabilizer: carboxymethyl cellulose; zinc citrate, calcium lactate and gluconate, magnesium gluconate, zinc gluconate, anticaking agents: magnesium stearate, silicon dioxide

Allergen warning: It may contain traces of milk, eggs, soybeans, gluten, shellfish, tree nuts and peanuts.

Warning: Do not use this product if you are pregnant or nursing. . The product is not designed for children. Keep away from children. Do not exceed recommended daily dosage! Store at a temperature not exceeding 25°C in cool dry place away from sunlight. The product should not be used as a substitute for a varied diet. The producer is not liable for any damage caused by improper use or storage.

Sarnased tooted
,   Laoseis: Laos
25,00 €
,   Laoseis: Laos
35,15 € (5%)
37,00 €
,   Laoseis: Laos
32,00 €
,   Laoseis: Laos
2,50 €
 Facebook     Instagram 
Uudiskirjaga liitumine