CarboJET® Basic 3kg

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
22,00 €

7,33 €/Kg

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

CarboJet™ Basic- kõrgkvaliteetne toode massi suurendamiseks, mis on spetsiaalselt välja töötatud kulturistidele ja jõutõstjatele, samas ka sportlastele, kellel on kiire ainevahetus. CarboJet™ Basic on väga hea toode aktiivsetele inimestele, kes vajavad kvaliteetset valku ja süsivesikute kompleksi. Kalorid tulenevad vadakuvalgust, millel on madal glükeemiline indeks, see toidab lihaseid glükogeeniga ja energiaga. CarboJet™ Basic on toode, mis aitab Teil saada kvaliteetset lihasmassi, suurendada vastupidavust ja parandada üldfüüsilist jõudlust. CarboJet™ Basic on rikastatud glutamiiniga (glutamiinhape) ja aminohapetega (BCAA). CarboJet™ Basic’ut võib tarbida igal ajal, kui Teie organism vajab kõrgemat kalorisust ja valgurikast toitu.

CarboJet™ Basic-  kõrgkvaliteetne toode massi suurendamiseks, mis on spetsiaalselt välja töötatud kulturistidele ja jõutõstjatele, samas ka sportlastele, kellel on kiire ainevahetus. CarboJet™ Basic on väga hea toode aktiivsetele inimestele, kes vajavad kvaliteetset valku ja süsivesikute kompleksi. Kalorid tulenevad vadakuvalgust, millel on madal glükeemiline indeks, see toidab lihaseid glükogeeniga ja energiaga. CarboJet™ Basic  on toode, mis aitab Teil saada kvaliteetset lihasmassi, suurendada vastupidavust ja parandada üldfüüsilist jõudlust. CarboJet™ Basic  on rikastatud glutamiiniga (glutamiinhape) ja aminohapetega (BCAA). CarboJet™ Basic’ut võib tarbida igal ajal, kui Teie organism vajab kõrgemat kalorisust ja valgurikast toitu.
 
Eelised:

  • Sobib treeningujärgseks toidukorraks
  • Aitab suurendada lihasmassi
  • Kõrgkvaliteetne valk ja süsivesikud
  • Ei sisalda aspartaami
  • Süsivesikud madala glükeemilise indeksiga
  • Meeldiv kreemjas maitse

 
Soovitatav kasutamine:
Segage 1 mõõdulusikas CarboJet™ Basic (50 г) 200-250 ml vee või väherasvase piimaga. Kasutage sheikerit, segage kuni 30 sekundit. Vajaduse põhiselt tarbige 1-3 portsjonit päevas.

Ingredients: non-fat whey /from milk/, maltodextrin,  pure crystalline fructose (derived from corn), dextrose,  ultrafiltered instantized whey protein concentrate /from milk/, amino acids derived from beef protein isolate;  low fat cocoa powder (only in chocolate flavour), stabilizers: xanthan and guar gum; emulsifier: soya lecithin; aroma, dye: (banana flavour – curcumin; strawberry flavour - beetroot extract); sweeteners: Sucralose Splenda® and Acesulfame-K

Warning: Do not use this product if you are pregnant or nursing. The product is not designed for children. Keep away from children. Do not exceed recommended daily dosage! Store at a temperature not exceeding 25°C in cool dry place away from sunlight. The product should not be used as a substitute for a varied diet. The producer is not liable for any damage caused by improper use or storage. Allergen warning: It may contain traces of eggs, gluten, shellfish, tree nuts and peanuts.

Sarnased tooted
,   Laoseis: Laos
22,00 €
,   Laoseis: Laos
59,00 €
,   Laoseis: Laos
23,00 €
,   Laoseis: Laos
22,00 €
,   Laoseis: Laos
2,50 €
 Facebook     Instagram 
Uudiskirjaga liitumine