CarboJET® Mass Professional 3kg

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
47,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +
   - või -   
CarboJetMass Professional- see on kõrgkvaliteetne toode massi suurendamiseks, kõrge valgusisaldusega. Proteiini segu koosneb ultrafiltreeritud vadakuvalgu kontsentraadist, vadakuvalgust ja vähe rasvase veiseliha valgust. CarboJetMass süsivesikud koosnevad Vitagro®-st (ultra kõrge molekulmassiga süsivesikuid), palatinozy® (aeglased süsivesikud) ja kõrgkvaliteetsest maltodekstriinist, fruktoosist ja glükoosist. CarboJet™ Mass on lihasmassi suurendav vorm, mis on välja töödeldud kulturistidele ja jõutõstjatele. Toode sisaldab ka aminohappeid BCAA ja kreatiini kompleksi.
CarboJetMass Professional- see on kõrgkvaliteetne toode massi suurendamiseks, kõrge valgusisaldusega. Proteiini segu koosneb ultrafiltreeritud vadakuvalgu kontsentraadist, vadakuvalgust ja vähe rasvase veiseliha valgust. CarboJetMass süsivesikud koosnevad Vitagro®-st (ultra kõrge molekulmassiga süsivesikuid), palatinozy® (aeglased süsivesikud) ja kõrgkvaliteetsest maltodekstriinist, fruktoosist ja glükoosist. CarboJet™ Mass on lihasmassi suurendav vorm, mis on välja töödeldud kulturistidele ja jõutõstjatele. Toode sisaldab ka aminohappeid BCAA ja kreatiini kompleksi.
 
Eelised:
  • Sobib treeningueelseks ja –järgseks toidukorraks
  • Sisaldab BCAA kompleksi
  • Lihtsalt segatav ja lahustuv
  • Ei sisalda aspartaami
  • Sisaldab kreatiini segu 
Soovitatav kasutamine:
Segage 3 mõõdulusikat CarboJet™ MASS (100g) 300-350 ml veega või väherasvase piimaga. Kasutage sheikerit, segage 30 sekundi vältel. Vastavalt vajadusele tarbige 1-3 portsjonit päevas.
Sarnased tooted
,   Laoseis: Tellimisel
31,00 €
,   Laoseis: Laos
13,00 €
,   Laoseis: Tellimisel
24,00 €
 Facebook     Instagram