IsoLyn® Isotonic 800g

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
16,00 €

20,00 €/Kg 11,40 €/Kg
* Maitse

Kogus: - +

Iso-lyn™ Isotonic. Isotooniline toode kuulub kõigi tipus olevate vastupidavus- ja rekreatsiooniliste alade sportlaste soorituseaegsesse menüüsse, kes peavad arvestust õige vedelike tarbimise üle. Iso-Lyn™ Isotonic varustab keha vajalike mineraalainete, energia ja vedelikuga: ennetab potensiaalset vedelikukaotust ja sellest tekkivaid tüsistuste teket, hoiab kehas ioonide tasakaalu paigas, mida võib kõigutada rohke higistamine pika aeroobse tegevuse ajal ning aitab stabiliseerida ka veresuhkru taset.

Iso-lyn™ Isotonic. Isotooniline toode kuulub kõigi tipus olevate  vastupidavus- ja rekreatsiooniliste alade sportlaste soorituseaegsesse menüüsse, kes peavad arvestust õige vedelike tarbimise üle. Iso-Lyn™ Isotonic varustab keha vajalike mineraalainete, energia ja vedelikuga: ennetab potensiaalset vedelikukaotust ja sellest tekkivaid tüsistuste teket, hoiab kehas ioonide tasakaalu paigas, mida võib kõigutada rohke higistamine pika aeroobse tegevuse ajal ning aitab stabiliseerida ka veresuhkru taset. 

Kasutegurid:

  • Annab lisaenergiat ja parandab füüsilist võimekust füüsilise aktiivsuse ajal.
  • Aitab optimaalselt asendada higistades kaduma läinud mineraalained.
  • Aitab kehal reguleerida veresuhkru taset.
  • Meeldiv ja ergastav maitse.


Soovituslik kasutamine:
Tarbida 1-3 serveeringut päevas (1 serveering=1 kulp=40g) sõltuvalt päevase aktiivsuse intensiivsusest.

  1. Isotoonilise joogi jaoks segage 1kulp (40g) pulbrit 500ml veega (joogi osmolaarsus: 285-305 mOsm/1000 ml)
  2. Hüpotoonilise joogi jaoks segage 1 kulp (40g) pulbrit 750ml veega.


Koostisained:
dekstroos, maltodekstriin (glükoosi polümeerid), isomaltuloos (Palatinose®), happesuse regulaator: sidrunhape; magneesiumtsitraat (magneesium), dikaltsiumfosfaat (kaltsium, fosfor), dinaatriumfosfaat (naatrium, fosfor), dikaaliumfosfaat (kaalium, fosfor), aroom, värv: (fruit punch maitse: peediekstrakt; apelsini maitse: kurkumiin, peediekstrakt; lemon maitse: kurkumiin); magustajad: sukraloos Splenda®, atsesulfaam-kaalium; paakumisvastane aine: silikon dioksiid.

Allergeeni hoiatus: Toode võib sisaldada piima, munade, sojaubade, gluteeni, koorikloomade kestade ja/või pähklite jälgi.  

Hoiatus: Mitte kasutada seda toodet raseduse või imetamise ajal. Toode pole mõeldud kasutamiseks lastele. Hoida lastele kättesaadamatus kohas. Mitte ületada päevast soovitatavat kogust. Hoiustada otsese päikesevalguse eest varjatuna, temperatuuril kuni 25°C, pimedas ja kuivas kohas. See toode ei ole mõeldud täisväärtusliku toitumise täielikuks asendamiseks. Tootja ei vastuta kahju eest, mis on tekkinud toote vale hoiustamise või kasutamisjuhtnööride eiramise tulemusel.

Sarnased tooted
,   Laoseis: Laos
20,00 €
,   Laoseis: Laos
59,00 €
,   Laoseis: Laos
17,00 €
,   Laoseis: Laos
22,00 €
,   Laoseis: Laos
18,00 €
 Facebook     Instagram 
Uudiskirjaga liitumine