IsoLyn® Isotonic 800g

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
16,00 €

20,00 €/Kg

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +
   - või -   

Iso-lyn™ Isotonic. Isotooniline toode kuulub kõigi tipus olevate vastupidavus- ja rekreatsiooniliste alade sportlaste soorituseaegsesse menüüsse, kes peavad arvestust õige vedelike tarbimise üle. Iso-Lyn™ Isotonic varustab keha vajalike mineraalainete, energia ja vedelikuga: ennetab potensiaalset vedelikukaotust ja sellest tekkivaid tüsistuste teket, hoiab kehas ioonide tasakaalu paigas, mida võib kõigutada rohke higistamine pika aeroobse tegevuse ajal ning aitab stabiliseerida ka veresuhkru taset.

Iso-lyn™ Isotonic. Isotooniline toode kuulub kõigi tipus olevate  vastupidavus- ja rekreatsiooniliste alade sportlaste soorituseaegsesse menüüsse, kes peavad arvestust õige vedelike tarbimise üle. Iso-Lyn™ Isotonic varustab keha vajalike mineraalainete, energia ja vedelikuga: ennetab potensiaalset vedelikukaotust ja sellest tekkivaid tüsistuste teket, hoiab kehas ioonide tasakaalu paigas, mida võib kõigutada rohke higistamine pika aeroobse tegevuse ajal ning aitab stabiliseerida ka veresuhkru taset. 

Kasutegurid:

  • Annab lisaenergiat ja parandab füüsilist võimekust füüsilise aktiivsuse ajal.
  • Aitab optimaalselt asendada higistades kaduma läinud mineraalained.
  • Aitab kehal reguleerida veresuhkru taset.
  • Meeldiv ja ergastav maitse.


Soovituslik kasutamine:
Tarbida 1-3 serveeringut päevas (1 serveering=1 kulp=40g) sõltuvalt päevase aktiivsuse intensiivsusest.

  1. Isotoonilise joogi jaoks segage 1kulp (40g) pulbrit 500ml veega (joogi osmolaarsus: 285-305 mOsm/1000 ml)
  2. Hüpotoonilise joogi jaoks segage 1 kulp (40g) pulbrit 750ml veega.


Koostisained:
dekstroos, maltodekstriin (glükoosi polümeerid), isomaltuloos (Palatinose®), happesuse regulaator: sidrunhape; magneesiumtsitraat (magneesium), dikaltsiumfosfaat (kaltsium, fosfor), dinaatriumfosfaat (naatrium, fosfor), dikaaliumfosfaat (kaalium, fosfor), aroom, värv: (fruit punch maitse: peediekstrakt; apelsini maitse: kurkumiin, peediekstrakt; lemon maitse: kurkumiin); magustajad: sukraloos Splenda®, atsesulfaam-kaalium; paakumisvastane aine: silikon dioksiid.

Allergeeni hoiatus: Toode võib sisaldada piima, munade, sojaubade, gluteeni, koorikloomade kestade ja/või pähklite jälgi.  

Hoiatus: Mitte kasutada seda toodet raseduse või imetamise ajal. Toode pole mõeldud kasutamiseks lastele. Hoida lastele kättesaadamatus kohas. Mitte ületada päevast soovitatavat kogust. Hoiustada otsese päikesevalguse eest varjatuna, temperatuuril kuni 25°C, pimedas ja kuivas kohas. See toode ei ole mõeldud täisväärtusliku toitumise täielikuks asendamiseks. Tootja ei vastuta kahju eest, mis on tekkinud toote vale hoiustamise või kasutamisjuhtnööride eiramise tulemusel.

 Facebook     Instagram 
Uudiskirjaga liitumine