L-Tryptophan 1000mg 90cps

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
19,00 €

327,59 €/Kg
Kogus: - +

Tryptophan (L-trüptofaan) on üheks asendumatutest aminohapetest, mida keha ei suuda ise sünteesida, mistõttu tuleb seda saada toidust. See osaleb serotoniini ja melatoniini sünteesis, mis reguleerivad meeleolu ja vähendavad stressi. L-trüptofaan parandab meeleolu, aitab lõõgastuda, parandab und ja ühtlasi lühendab taastumisaega.

Tryptophan (L-trüptofaan) on üheks asendumatutest aminohapetest, mida keha ei suuda ise sünteesida, mistõttu tuleb seda saada toidust. See osaleb serotoniini ja melatoniini sünteesis, mis reguleerivad meeleolu ja vähendavad stressi. L-trüptofaan parandab meeleolu, aitab lõõgastuda, parandab und ja ühtlasi lühendab taastumisaega.

Soovituslik kasutamine: Tarbige 1-2 kapslit päevas enne magamaminekut tühja kõhu peale, jooge peale vett.

Ingredients: L-Tryptophan, gelatin capsule (made from pure gelatin, water, dye: titanium dioxide), anticaking agents: magnesium stearate, silicon dioxide

Allergen warning: It may contain traces of milk, eggs, soybeans, gluten, shellfish, tree nuts and peanuts.

Warning: Do not use this product if you are pregnant or nursing. The product is not designed for children. Keep away from children. Do not exceed recommended daily dosage! Store at a temperature not exceeding 25°C in cool dry place away from sunlight. The product should not be used as a substitute for a varied diet. The producer is not liable for any damage caused by improper use or storage. 

Sarnased tooted
,   Laoseis: Laos
29,00 €
,   Laoseis: Laos
15,00 €
,   Laoseis: Laos
26,00 €
,   Laoseis: Laos
39,00 €
 Facebook     Instagram 
Uudiskirjaga liitumine