Osteo Anagenesis 120cps Zoom

Osteo Anagenesis 120cps

Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel

AmixTM Osteo Anagenesis on kombinatsioon glükosamiinist, kondroitiinist, MSMist, salitsiinist ja India viirukipuu ekstaktist ( Boswellin®), mis on loodud selleks, et aidata Teil kaitsta oma liigeseid!

Osteo Anagenesis cps.
Konsentreeritud liigeste tervise kompleks.

AmixTM Osteo Anagenesis  on kombinatsioon glükosamiinist, kondroitiinist, MSMist, salitsiinist ja India viirukipuu ekstaktist ( Boswellin®), mis on loodud selleks, et aidata Teil kaitsta oma liigeseid!

Salitsiin ja Boswella aitavad säilitada normaalset liigeste tööd. Boswellin® on looduslikult toodetud Indias Viirukipuu vaigust. Salitsiin on looduslik vaste aspiriinile, mida saadake Hõberemmelgast koorest. 

Kasutusjuhend: Võtta 1-2 kapslit päevas (eelistatult toidukordade vahel).

Koostisained: D-Glükosamiinsulfaat 2KCL /koorikloomadest/, kondroitiinsulfaat, želatiinist kapsel (valmistatud puhtast želatiinist, veest ja värvainest: titaaniumdioksiid), MSM (metüülsulfonüülmetaan), India viirukipuu (boswella serrata) ekstrakt (Boswellin®), hõberemmelga (white willow) koore ekstakt, paakumisvastased ained: magneesiumstearaat, silikoondioksiid.

Boswellin® Sabinsa Corporation, USA, registreeritud kaubamärk.

Hoiatus: Mitte kasutada seda toodet rasedana või rinnaga toites. Toode pole mõeldud kasutamiseks lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevast soovitatavat kogust! Hoiustada temperatuuril kuni  25°C, kuivas kohas ning otsese päikesevalguse eest varjatuna. Toode ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Tootja ei vastuta kahju eest, mis on tekkinud tarbimis- ja/või hoiustamisjuhendi eiramisest. Allergeeni hoiatus: Toode võib sisaldada muna, piima, sojaubade, gluteeni ja pähklite jälgi. 

Sarnased tooted
,   Laoseis: Laos
14,00 €
,   Laoseis: Laos
16,80 € (30%)
24,00 €
,   Laoseis: Laos
36,00 €
,   Laoseis: Laos
19,00 € (5%)
20,00 €
 Facebook     Instagram 
Uudiskirjaga liitumine