Osteo Anagenesis 120cps

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
24,00 €

228,57 €/Kg
Kogus: - +
   - või -   
AmixTM Osteo Anagenesis on kombinatsioon glükosamiinist, kondroitiinist, MSMist, salitsiinist ja India viirukipuu ekstaktist ( Boswellin®), mis on loodud selleks, et aidata Teil kaitsta oma liigeseid!
Osteo Anagenesis cps.
Konsentreeritud liigeste tervise kompleks.

Toidulisand.
120 kapslit.

AmixTM Osteo Anagenesis  on kombinatsioon glükosamiinist, kondroitiinist, MSMist, salitsiinist ja India viirukipuu ekstaktist ( Boswellin®), mis on loodud selleks, et aidata Teil kaitsta oma liigeseid!

Salitsiin ja Boswella aitavad säilitada normaalset liigeste tööd. Boswellin® on looduslikult toodetud Indias Viirukipuu vaigust. Salitsiin on looduslik vaste aspiriinile, mida saadake Hõberemmelgast koorest.  


Kasutusjuhend: Võtta 1-2 kapslit päevas (eelistatult toidukordade vahel).

Koostisained: D-Glükosamiinsulfaat 2KCL /koorikloomadest/, kondroitiinsulfaat, želatiinist kapsel (valmistatud puhtast želatiinist, veest ja värvainest: titaaniumdioksiid), MSM (metüülsulfonüülmetaan), India viirukipuu (boswella serrata) ekstrakt (Boswellin®), hõberemmelga (white willow) koore ekstakt, paakumisvastased ained: magneesiumstearaat, silikoondioksiid.
Boswellin® Sabinsa Corporation, USA, registreeritud kaubamärk.
Hoiatus: Mitte kasutada seda toodet rasedana või rinnaga toites. Toode pole mõeldud kasutamiseks lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevast soovitatavat kogust! Hoiustada temperatuuril kuni  25°C, kuivas kohas ning otsese päikesevalguse eest varjatuna. Toode ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Tootja ei vastuta kahju eest, mis on tekkinud tarbimis- ja/või hoiustamisjuhendi eiramisest. Allergeeni hoiatus: Toode võib sisaldada muna, piima, sojaubade, gluteeni ja pähklite jälgi. 
Sarnased tooted
 Facebook     Instagram