Osteo Glucosamine 1000mg 90cps

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
17,00 €

170,00 €/Kg
Kogus: - +

Glükosamiinsulfaat on oluline ehituskivi liigest moodustavates kudedes ja liigesevõides ning aitab hoida tervena ka kõhr- ja sidekudet.

Osteo Glucosamine 1000mg cps. Glükosamiini kapslid liigestele.

Glükosamiinsulfaat on oluline ehituskivi liigest moodustavates kudedes ja liigesevõides ning aitab hoida tervena  ka kõhr- ja sidekudet.

Kasutegurid:

  • 1000 mg glükosamiini kapsli kohta.
  • Aitab hoida liigeseid tervena ja liikuvana.
  • 3 kuu varu.


Kasutusjuhend:
Võtta 1-2 kapslit päevas ja soovitatavalt toidukordade vahel või vastavalt individuaalsetele vajadustele, mille on määranud Teile arst.

Koostisained:D-Glükosamiinsulfaat 2KCL /koorikloomadest/, želatiinist kapsel (valmistatud puhtast želatiinist, veest, värvainest: titaaniumdioksiid), paakumisvastased ained: magneesiumstearaat, silikoondioksiid.
Allergeeni hoiatus: Võib sisaldada piima, muna, sojaubade, gluteeni, pähklite jälgi.

Hoiatus: Mitte kasutada seda toodet rasedana või rinnaga toites. Toode pole mõeldud kasutamiseks lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevast soovitatavat kogust! Hoiustada temperatuuril kuni  25°C, kuivas kohas ning otsese päikesevalguse eest varjatuna. Toode ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Tootja ei vastuta kahju eest, mis on tekkinud tarbimis- ja/või hoiustamisjuhendi eiramisest.

Sarnased tooted
,   Laoseis: Laos
8,00 €
,   Laoseis: Laos
14,00 €
,   Laoseis: Laos
23,00 €
,   Laoseis: Laos
36,00 €
,   Laoseis: Laos
22,00 €
 Facebook     Instagram 
Uudiskirjaga liitumine