ThermoCore® Professional 90cps BOX

Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Hind:
25,00 €
ThermoCore – termogeenne rasvapõletaja, mis tagab tulemused ka minimaalse füüsilise aktiivsuse korral. Kõrge kontsentratsiooniga aktiivsed stimulandid, mis tegutsevad liigse kaalu eemaldamisega 24 tundi ööpäevas. Võimaldab saada lahti liigsetest kilogrammidest lühikese aja jooksul. Amix™ ThermoCore™ on revulutsiooniline kõrgkvaliteediline termogeenne valem, mis toetab kiiret ainevahetust ja aitab põletada rasva. ThermoCore™ sisaldab endas rohkem kui 7 kõrgtoimelist aineid (Kirinõges Forskolin, Guggul, kofeiin, sünefriini, guaraana, salitsiiniga ja Bioperine®).
ThermoCore – termogeenne rasvapõletaja, mis tagab tulemused ka minimaalse füüsilise aktiivsuse korral.
Kõrge kontsentratsiooniga aktiivsed stimulandid, mis tegutsevad liigse kaalu eemaldamisega 24 tundi ööpäevas. Võimaldab saada lahti liigsetest kilogrammidest lühikese aja jooksul.
Amix™ ThermoCore™  on revulutsiooniline kõrgkvaliteediline termogeenne valem, mis toetab kiiret ainevahetust ja aitab põletada rasva.
ThermoCore™  sisaldab endas rohkem kui 7 kõrgtoimelist aineid (Kirinõges Forskolin, Guggul, kofeiin, sünefriini, guaraana, salitsiiniga ja Bioperine®).
See „Hardcore“ termogeenne toode on loodud, et kiirendada ainevahetust mõjutamata südame löögisagedust või vererõhku ja toetada ka vaimset tööd treeningu ajal. See annab Teie kehale intensiivseteks treeninguteks väga vajalikku energiat ja vastupidavust.
Aitab väsimuse vastu, vähendab söögiisu, toetab tähelepanelikkust, suurendab vastupidavust ja parandab treeninguaegset tähelepannuvõimet.
 
Eelised:
  • Maksimaalne rasvapõletus kompleks
  • Sisaldab rohkem kui 7 aktiivset ainet
  • Suurendab füüsilist ja vaimset jõudlust
  • Vähendab väsimust ja suurendab vastupidavust
  • Kiirndab ainevahetust
  • Vähendab söögiisu
Soovituslik tarbimine: 
Võtta kaks kapslit enne füüsilist sooritust.

 
Sarnased tooted
 Facebook     Instagram