ThermoLean® 90cps BOX Zoom

ThermoLean® 90cps BOX

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind: 24,00 €
21,60 €

320,00 €/Kg 288,00 €/Kg
Kogus: - +

Amix ThermoLean – 16 tugeva tomeaine koostisega Amix Thermo Lean suurendab termogeneesi, vähendades kaloreid ja lahustades rasva.

ThermoLean - see on rasva ontrolli süsteem «kõik ühes». See aitab põletada rasva, vähendab söögiisu, parandab meeleolu ja aju tööd. Lisaks Te saate palju energiat põletatud rasvast. ThermoLean-iga Te tunnete, kuidas rasv muutub energiaks.

Amix ThermoLean – 16 tugeva tomeaine koostisega Amix Thermo Lean suurendab termogeneesi, vähendades kaloreid ja lahustades rasva.

ThermoLean  - see on rasva ontrolli süsteem «kõik ühes». See aitab põletada rasva, vähendab söögiisu, parandab meeleolu ja aju tööd. Lisaks Te saate palju energiat põletatud rasvast. ThermoLean-iga Te tunnete, kuidas rasv muutub energiaks.

Lisaks kõige tugevama toimega taimeekstraktidele, nagu cayenne pipar ja mate, on lisatud veel BioPerine (musta pipra ekstrakt) vorm, mis parandab imendumist ja parandab teiste rasvapõletusainete tööd.

Olge ettevaatlikud, ThermoLean ei ole nõrganärvilistele, sest ta tõesti töötab. Toode sobib ainult neile, kes tõesti tahavad saada tulemusi.

Soovituslik kasutamine:
Tarbige 1-2 kapslit päevas 30-60 minutit enne treeningut rohke veega.

Ingredients: Guarana Dried Extract, Gelatin capsule (made from pure gelatin, water, dye: titanium dioxide), L-Carnitine Tartrate, Caffeine Anhydrous, Green Tea Extract, Yerba Mate Extract, L-Tyrosine, Green Coffee bean extract, CitriMax® Garcinia cambogia Extract (50 % hydrocitric acid), White Willow Bark Extract, Ginger Root Extract, Cayenne Extract, Gynostemma Pentaphyllum Extract, stabilizer: hydroxypropylmethylcellulose Methocel® (Micro-Polymer Cellulose Ethers of Hydrophilic Matrix Systems), anticaking agents: magnesium stearate, silicon dioxide; DigeZyme® multi-enzyme blend (amylase, lipase, lactase, cellulase, bacterial neutral protease), Citrus Aurantium, Bioperine® (black pepper extract), Chromium Picolinate

HOIATUS: Kui kasutate seda toodet, siis piirake teiste kofeiini sisaldavate toodete tarbimist. Kofeiini tarbimine suurtes kogustes võib põhjustada närvilisust, ärrituvust, unetust ja südamepekslemist. Ei ole soovitatav kasutada kui on allergia asperiini vastu, kõrge vererõhk, südame arütmia, glaukoom, epilepsia, haavandid, urineerimishäired, eesnäärmeprobleemid, diabeet, kilpnäärme, vere ja maksa haigused või söömishäired. EI TOHI kasutada raseduse ajal ja lapse imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Sarnased tooted
,   Laoseis: Laos
27,20 € (15%)
32,00 €
,   Laoseis: Laos
53,10 € (10%)
59,00 €
,   Laoseis: Laos
6,30 € (10%)
7,00 €
,   Laoseis: Laos
31,50 € (10%)
35,00 €
 Facebook     Instagram 
Uudiskirjaga liitumine