Vitamin C 1000mg 100cps Zoom

Vitamin C 1000mg 100cps

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind: 12,00 €
10,20 €
Kogus: - +

AMIX™ Vitamin C 1000 – vitamiin C ja kibuvitsa kombinatsioon. Vitamiin C (L-askorbiinhape) on tähtis ja laialt kasutatav toidulisand, mis on vajalik organite normaalseks kasvuks ja arenguks. Vitamiin C on vajalik,et formuleerida kollageni, millest koosnevad nahakoed, kõõlused, liigesed ja veresooned. Samuti aitab säilitada kõhrede, luude ja hammaste tervist. AMIX ™ Vitamin C 1000 on tähtis antioksüdant, mis ennetab vabade radikaalide tekitatud kahjustusi ja aitab vähendada kemikaalide ja saasteainete poolt tekitatud kahju. Inimese organism ei ladusta ega tooda ise vitamin C-d, seetõttu on tähtis saada seda igapäevasest toidust või toidulisandist AMIX™ Vitamin C 1000.

AMIX™ Vitamin C 1000 – vitamiin C ja kibuvitsa kombinatsioon. Vitamiin C (L-askorbiinhape) on tähtis ja laialt kasutatav toidulisand, mis on vajalik organite normaalseks kasvuks ja arenguks. Vitamiin C on vajalik,et formuleerida kollageni, millest koosnevad nahakoed, kõõlused, liigesed ja veresooned. Samuti aitab säilitada kõhrede, luude ja hammaste tervist. AMIX ™ Vitamin C 1000 on tähtis antioksüdant, mis ennetab vabade radikaalide tekitatud kahjustusi ja aitab vähendada kemikaalide ja saasteainete poolt tekitatud kahju. Inimese organism ei ladusta ega tooda ise vitamin C-d, seetõttu on tähtis saada seda igapäevasest toidust või toidulisandist AMIX™ Vitamin C 1000.
 
Eelised:

  • üks kapsel sisaldab 1000 mg vitamiin-C-d
  • soodustab erinevate kudede arengut
  • on tähtis nahale, kõõlustele, sidemetele ja veresoontele
  • toetab kõhrede, luude ja hammaste tervist
  • võimas antioksüdant

 
Soovituslik kasutamine: Tarbige 1 kapsel päevas söögi ajal rohke veega.

Ingredients: Ascorbic acid, gelatin capsule (made from pure gelatin, water, dye: titanium dioxide), rose hip extract (Rosa canina), stabilizer: hydroxypropylmethylcellulose Methocel®, anticaking agents: magnesium stearate, silicon dioxide.

Methocel® is a registered trademark of the Dow Chemical Company.

Allergen warning: It may contain traces of milk, eggs, soybeans, gluten, shellfish, tree nuts and peanuts.

Warning: Do not use this product if you are pregnant or nursing. The product is not designed for children. Keep away from children. Do not exceed recommended daily dosage! Store at a temperature not exceeding 25°C in cool dry place away from sunlight. The product should not be used as a substitute for a varied diet. The producer is not liable for any damage caused by improper use or storage

Sarnased tooted
,   Laoseis: Laos
6,40 € (20%)
8,00 €
,   Laoseis: Laos
16,15 € (15%)
19,00 €
,   Laoseis: Laos
6,30 € (10%)
7,00 €
,   Laoseis: Laos
27,20 € (15%)
32,00 €
,   Laoseis: Laos
8,90 €
 Facebook     Instagram 
Uudiskirjaga liitumine