Whey Pure FUSION pwd 1kg Zoom

Whey Pure FUSION pwd 1kg

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind: 26,00 €
22,10 €

26,00 €/Kg 22,10 €/Kg

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Whey Pure Fusion – kõrgkvaliteetne vadakuvalk hea maitsega ja ilma aspartaamita. Vadakuvalk imendub kiirelt ja lihtsalt organismis ja on kõrge BCAA ja L- glutamiini sisaldusega. See on võimeline peatama kataboolseid protsesse ja algatama valgusünteesi. Whey Pure Fusion on võimeline kiirendama lihaskasvu ja soodustab lihaste regeneratsiooni. See vadakuvallk sisaldab palju bioloogiliselt aktiivseid elemente, näiteks globuliini, alfa-laktoglobuliini, beeta-laktoglobuliini, immunoglobuliini, glükomakropeptiidi ja BCAA-d (L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin).

Whey Pure Fusion  kõrgkvaliteetne vadakuvalk hea maitsega ja ilma aspartaamita. Vadakuvalk imendub kiirelt ja lihtsalt organismis ja on kõrge BCAA ja L- glutamiini sisaldusega. See on võimeline peatama kataboolseid protsesse ja algatama valgusünteesi. Whey Pure Fusion on võimeline kiirendama lihaskasvu ja soodustab lihaste regeneratsiooni. See vadakuvallk sisaldab palju bioloogiliselt aktiivseid elemente, näiteks globuliini, alfa-laktoglobuliini, beeta-laktoglobuliini, immunoglobuliini, glükomakropeptiidi ja BCAA-d (L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin).

Eelised:

  • Kaitseb lihasmassi katabolismi
  • Aitab kasvada kvaliteetsel lihasmassil
  • Kiirendab taastumist
  • Sisaldab kõrget vadakuvalgu konsentraati
  • Hea maitsega ja ilma aspartaamita
  • Magustatud Splenda® sukraloosiga

 
Soovituslik kasutamine: Segage 1-2 mõõdulusikat Whey Pure Fusionit 180-250ml vee või väherasvase piimaga. Kasutage blenderit või käsi-shakerit, segage 30 sekundi vältel. Olenevalt vajadusest tarbige 2-3 portsjonit päevas.

Ingredients: Ultrafiltered Low Temperature Processed Instantized Whey Protein Concentrate /from milk/, CFM® - Cross-flow Microfiltered Whey Protein Isolate /from milk/ with protein fractions (Beta-Lactoglobulin, Alfa-Lactoglobulin, Bovine Serum Albumin, Immunoglobulin, Glycomacropeptide, Lactoferrin, Lactoperoxidase), cocoa powder (only in chocolate flavours and cookies cream flavour), maltodextrin, stabilizers: collagen hydrolyzate, xanthan and guar gum; emulsifier: soya lecithin; aroma, sweeteners: sucralose Splenda® and acesulfame-K; dye: (banana flavour - curcumin; strawberry and forest fruits flavours - beetroot extract; apple&cinnamon, melon-yogurt - tartrazine and patent blue V; pistachios flavour: copper chlorophyllin; pinacolada flavour: curcumin and beetroot extract), patented digestive enzyme DigeZyme® - multi-enzyme complex (amylase, lipase, lactase, cellulase, bacterial neutral protease).

Allergen warning: It may contain traces of eggs, gluten, shellfish, tree nuts and peanuts.

Warning: Do not use this product if you are pregnant or nursing. The product is not designed for children. Keep away from children. Do not exceed recommended daily dosage! Store at a temperature not exceeding 25°C in cool dry place away from sunlight. The product should not be used as a substitute for a varied diet. The producer is not liable for any damage caused by improper use or storage.

Sarnased tooted
,   Laoseis: Laos
41,65 € (15%)
49,00 €
,   Laoseis: Laos
10,80 € (10%)
12,00 €
,   Laoseis: Laos
28,80 € (10%)
32,00 €
,   Laoseis: Laos
23,00 €
,   Laoseis: Laos
27,20 € (15%)
32,00 €
 Facebook     Instagram 
Uudiskirjaga liitumine