ZMA® 90cps

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
19,90 €

239,76 €/Kg
Kogus: - +

ZMA® on unikaalne patenti-ootav anaboolne segu, mis on toodetud erilist protsessi teel kasutades ainult väga kõrge biosaadavusega vorme tsingist ja magneesiumist (k.a. Tsink-l-monometioniin e L-OptiZinc®–U.S. Patent 5,278,329). Lisatud on ka veel vitamiin B6, et parandada veelgi tsingi ja magneesiumi imendumise kiirust ja nende kasutegurite avaldumist. ZMA® on võimas mitte-steroidne, üdini looduslik toidulisand, mis on tõestatud, et tõstab kehas vaba testosterooni ja insuliini-sarnase kasvuhormooni (IGF-1) tasemeid une ajal ja tõstab märgatavalt lihase tugevust jõukava täitmise ajal võrreldes platseebot võtnud katsealustega. ZMA® on originaalne tsingi-magneesiumi toidulisand, mis on loodud SNAC Systems, Inc. poolt ja ainuke, mille toime on tõestatud avalike teduslike uuringute käigus.

ZMA® cps. Looduslik unekompleks sportlastele.

ZMA® on unikaalne patenti-ootav anaboolne segu, mis on toodetud erilist protsessi teel kasutades ainult väga kõrge biosaadavusega vorme tsingist ja magneesiumist (k.a. Tsink-l-monometioniin e L-OptiZinc®–U.S. Patent 5,278,329). Lisatud on ka veel vitamiin B6, et parandada veelgi tsingi ja magneesiumi imendumise kiirust ja nende kasutegurite avaldumist. ZMA® on võimas mitte-steroidne, üdini looduslik toidulisand, mis on tõestatud, et tõstab kehas vaba testosterooni ja insuliini-sarnase kasvuhormooni (IGF-1) tasemeid  une ajal ja tõstab märgatavalt lihase tugevust jõukava täitmise ajal võrreldes platseebot võtnud katsealustega. ZMA® on originaalne tsingi-magneesiumi toidulisand, mis on loodud SNAC Systems, Inc. poolt ja ainuke, mille toime on tõestatud avalike teduslike uuringute käigus.

Kasutegurid:

  • aitab tõsta kehas vaba testosterooni ja IGF-1 tasemeid une ajal
  • parandab jõudlust treeningul
  • rahustab närvisüsteemi une ajal tagades parema taastumise ja unekvaliteedi
  • teaduslikult tõestatud toime
  • looduslik lisand


Soovituslik kasutamine: Mehed kolm ja naised kaks kapslit päevas eelistatult tühja kõhu peale 30 minutit enne magamaminekut. Parimateks tulemusteks hoiduda võtmast koos piimatoodete või teisi kaltsiumit sisaldavate toiduainete/lisanditega.

Koostisained: ZMA® (tsink L-monometioniinsulfaadi ja L-aspartaadi kujul); magneesiumtsitraat, magneesiumoksiid, püridoksiin Hcl, želatiinist kapsel (puhas želatiin, vesi, värvaine: titaaniumoksiid), paakumisvastased ained: magneesiumstearaat, silikoondioksiid.

Allergeeni hoiatus: Võib sisaldada piima, muna, sojaubade, gluteeni, koorikloomade kestade ja/või pähklite jälgi.
Hoiatus: Mitte kasutada seda toodet rasedana või rinnaga toites. Toode pole mõeldud kasutamiseks lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevast soovitatavat kogust! Hoiustada temperatuuril kuni  25°C, kuivas kohas ning otsese päikesevalguse eest varjatuna. Toode ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Tootja ei vastuta kahju eest, mis on tekkinud tarbimis- ja/või hoiustamisjuhendi eiramisest.

Sarnased tooted
,   Laoseis: Laos
10,00 €
,   Laoseis: Laos
17,00 €
,   Laoseis: Laos
23,00 €
,   Laoseis: Laos
29,00 €
,   Laoseis: Laos
22,00 €
 Facebook     Instagram 
Uudiskirjaga liitumine